Yükleniyor..

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara İnceleme Kullanımı ve Ayarları

Yorumları oku (34)

Vaporesso Revenger Kutu Açılımı

 Resim

 Resim

Ürünün kutu detaylarına bakacak olursak, çekmece stilindeki kutu gri detaylar ile dekore edilmiştir. Kutudaki klasik kırmızı ve siyah renkler şık bir görüntü verir.

Resim

 

Kaliteli bir ürünün daima kaliteli bir şekilde paketlendiğini söyleyebiliriz. Vaporesso Revenger Kutu çekmecesi açıldığında üzerinde büyük bir logo olan mat beyaz bir kutu görünür.

Resim

 Resim

Vaporesso Revenger Kutu içeriğinde iki adet kullanım kılavuzu, kaliteli bir USB kablo, garanti belgesi ve uyarı belgesi mevcut.

Resim


USB kablo üzerinde markanın logosu da mevcut, işçiliğin oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım kılavuzu birçok dile çevrilmiş durumda.

Resim

Ve işte kit! Kutu açıldığında ilk izlenimin gerçekten harika olduğunu söyleyelim. Özellikle hem kutunun hem de ürünün detayları harika.

Resim

Atomizer: Yukarıdaki resimde sırayla atomizer, yedek cam tüp, 510 ağızlık adaptörü halkası, yedek iç atomizer ve yedek sızdırmazlık halkaları gösterilmiştir. 5ml likit kapasitesi bir RTA için oldukça yüksek bir kapasitedir.
Resim

 Resim

Atomizerin yapısında diğer atomizerlere göre belirgin bir farklılık yoktur. Yüzeyi şarap kırmızısı rengi ile süslenmiştir. Hava akımı girişi dardır ve iç atomizerin tepesinde toplanmıştır, bu sayede alacağınız tat kalitesinin artırılması hedeflenmiştir.

Dahili olan ağızlık standart 810 değildir, 810’dan biraz daha geniştir. İç duvarları huni biçimindedir ve buhar yoğunluğu için idealdir.

 Resim

 

Kaydırarak açılan dolum sistemi sayesinde kolay bir dolum işlemi kullanıcılara sunulur. Dolum deliği de işlemi kolaylaştıracak şekilde geniş olarak tasarlanmıştır. Sızdırmazlık halkası sıkı bir şekilde yerleştirilmiştir, açmanız gerektiğinde biraz fazla kuvvet uygulamanız gerekir. Bu sıkılık herhangi bir sızdırma veya damlama olmaması açısından önemlidir.

 Resim

 

Tabanda yer alan elektrot gümüştür ve elektrolizle kaplanmıştır. Oksidasyon, erozyona karşı dayanıklıdır ve elektrik iletkenliği iyi bir durumdadır.

Tabanda yer alan elektrot vidası hafif bir şekilde dışarı taşmıştır. Güvenlik açısından coiller mekanik modlarda kullanılmamalıdır.

Tabanda yer alan gri kısım seramik maddeden yapılmıştır ve yalıtkan bir özelliktedir.

Resim

 

Kurulu halde olan GT8 iç atomizeri 0.15ohm direncine sahiptir. 50-100W çıkış gücünü destekler ancak optimum kullanım aralığı 60-80W’tır. Bu iç atomizerde 4 coil kullanılmıştır. Yedek iç atomizerde ise 2 coil kullanılmıştır, 30-70W çıkış gücünü destekler ve optimum kullanım aralığı 45-60W’tır. İki iç atomizerin de tabanları gümüş kaplıdır. Vaporesso ’nun yeni kullanıcıların cihazı rahat kullanabilmesi için optimum watt ayarını sağlama konusunda istekli olduğunu görüyoruz.

İç atomizerlerin oldukça iyi bir kalitede olduğunu ve avuçta ağır bir his bıraktıklarını söyleyelim.

Kenarları ve köşeleri dikkatli bir şekilde işlemden geçirilmiştir.

Atomizer Özeti

Atomizerin likit kapasitesi oldukça yüksektir. 60W gücünde GT8 coili kullanıldığında bir tank e-likit yaklaşık 200 çekiş destekleyebilir. Çok sık çekiş yapmayan kullanıcılar için bir tank e-likit tüm gün yeterli olabilir. 60W gücünde üretilen buhar oldukça yoğundur. Çok yüksek buhar üreten tüm atomizerler arasında bu atomizer buhar ve tat kalitesi açısından en iyiler arasına girebilir.

Harika işçiliği sayesinde kullanımı oldukça pratiktir. 100 üzerinden 95 puanı hak ettiğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Satın Alamak İçin: > //www.elektroniksigaravip3.com/urun/vaporesso-revenger-elektronik-sigara.html

 Resim

 Resim

Aerodinamik IML paneli

IML kısaca kalıp içi etiketleme demektir. Bu özelliği cihazda kolaylıkla fark edebilirsiniz. Cihazın ön yüzünde sert plastikten bir katman, orta kısmında bir baskılı katman ve arka yüzünde plastik bir film katmanı mevcuttur. Bu tasarım sayesinde yüzey çiziklerden korunur ve canlı rengini uzun süre muhafaza eder.

Paneldeki ayna efektinin elde oldukça iyi bir hissi vardır. Yalnızca görünüşü ve modun kalitesini geliştirmekle kalmaz, ayrıca modun ağırlığını da düşürür. Ortadaki gri kısım alüminyum alaşım anodik oksit filmdir. Cihazın 510 bağlantısı cihazın üst kısmı ve atomizer arasında göze batmayan bir formdadır. Bu yüzden atomizer modun boyasını çizmez. Modun alt kısmındaki delikler sayesinde ısı yalıtımı sağlanır ve kullanım güvenliği artırılır. Ateşleme tuşunun kavisli bir yüzeyi vardır. Kiti nasıl tutarsanız tutun konforu ve basılması kolay ateşleme tuşunu hissedeceksiniz.

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Satın Alamak İçin > //www.elektroniksigaravip3.com/urun/vaporesso-revenger-elektronik-sigara.html

 Resim

 Resim

Köşelerden birinde açma kolaylığı sağlaması açısından özel bir tasarım vardır. Batarya paneli 3 mıknatıs ile sıkıca birleştirilmiştir. Ayrıca cihaz çipini aşırı ısınmadan koruyacak olan havalandırma deliklerini de görebilirsiniz.

Mod Özeti

Modun görünüşü kırmızı ve siyah renkler ile birlikte oldukça klasiktir. Tuşun geri tepmesi harikadır. Yüzey tasarımı ergonomiktir ve avuç içinde konforlu bir şekilde tutulabilir. Ağırlığı normal bir seviyededir. Paneller aşınmaya karşı dayanıklıdır. Tek kötü yönü mod üzerinde parmak içi veya ter bırakmak çok kolaydır. Eğer bundan rahatsız oluyorsanız cihazı sık sık silmeniz gerekebilir.

Sistem

Bir adet ekstra özel fonksiyonel tuş mevcuttur. Bu sayede ayar yaparken yanlışlıkla ateşleme yapma ihtimaliniz ortadan kalkar.

Özellikle birçok fonksiyona sahip sistemler için eğer ekstra bir tuş yok ise bu sorun yaratabilir.

Modu açmak için ateşleme tuşuna 5 kez arka arkaya basın.

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Satın Alamak İçin > //www.elektroniksigaravip3.com/urun/vaporesso-revenger-elektronik-sigara.html

 Resim

Eski veya yeni iç atomizer seçimi arayüzü.

 Resim

 

Menüye girdiğinizde ekran sağ üst köşede çıkış modunu, sol üst köşede batarya seviyesini gösterir. Bir alt satırda ise çalışma modunu, rezistans ve çıkış voltajını gösterir. Üçüncü satırda ise çıkış wattı vardır.

Son satırda ise toplam çekiş süresi gösterilir. Watt çıkış modu seçeneklerine girmek için 3 kez fonksiyon tuşuna basın. VW watt çıkış modudur. CCW ise kullanıcı tanımlı watt modudur. Arayüze girmek için fonksiyon tuşuna 2 saniyeden biraz daha uzun basın. Modu seçtikten sonra, çıkış modunu seçmek için fonksiyon tuşuna 2 saniyeden daha uzun basın.

Resim

VT(SS, NI, TI), TCR(M1, M2), BYPASS, SYSTEM SET

Sistem ayar fonksiyonları aşağıdaki gibidir.

Resim


Resim

 

Toplamda 7 seçenek:

VW mod

VT mod

Saat Ayarı

Varsayılan

Smart Açık/Kapalı

Ekran Kapanma Ayarı

Çık

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Satın Alamak İçin > //www.elektroniksigaravip3.com/urun/vaporesso-revenger-elektronik-sigara.html

Yazılım Güncelleme

Sistem versiyonunu kontrol etmek için ateşleme ve fonksiyon tuşlarına aynı anda basılı tutun. En güncel sürüm 2017 yılının 8 Eylül tarihinde çıkmıştır. Aynı zamanda yazılım için iki farklı sistem vardır; TPCBAT10 ve SPCBAT10. Bu sebeple kurulum yaparken dikkat edin.

Güncelleme sonrası yazılımın arayüzü aşağıdaki gibidir.

 Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Güncelleme sonrası arayüzünüzde değişiklikler göreceksiniz.

Resim

Yeni eklenen 7. Özellik: Parlaklık

Yeni eklenen 8. Özellik: Çekiş Sayacı

 Resim

Ana menüde yer alan çekiş sayacını görebilirsiniz.

 Resim

 

Akıllı şarj fonksiyonu da oldukça iyi bir özelliktir. Yalnızca batarya kapasitesini değil aynı zamanda bataryanın dolması için gerekli zamanı da gösterir.

Özet

Şık görünüm, yararlı fonksiyonlar, güçlü çip, mükemmel performans. Bu kit hem yeni kullanıcılar hem de deneyimli kullanıcılar için oldukça uygundur. Deneyimli kullanıcılar diledikleri gibi güç arayüzünü değiştirebilirler. Bu kitin birçok çıkış modu sayesinde farklı ihtiyaç karşılanabilir. 

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Satın Alamak İçin > //www.elektroniksigaravip3.com/urun/vaporesso-revenger-elektronik-sigara.html

Ek Resimler

Bu içerik 11.01.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 20975 kez okundu.

Yorumlar (34)

 • Revenger vapersso var şarj kablosu yap sitede bulamadım yardımcı olurmusunuz

 • İdeal kullanım ayarları nelerdir bunun hakkında bilgi verebilirmisiniz derecesi olsun watı olsun?

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Likit koyduğunuz atomizer içersinde coil vardır onun üzerinde yazan değerlerlere göre cihazı ayarlayıp kullanabilirsiniz.

 • Makinenin ısınma derecesi nerede yazıyor

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Ekranda yazar ayarlar kısmında ısı moduna almanız gerekir.

 • Revenger hight temperature hatası veriyor neden acaba

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Cihaz ayarını ısı ayarı olarak ayarlamışsınız w ayarına alırsanız sorun çözülür.

 • Merhaba cihazı siren v2 mtl atomizer ile kullanıyorum çok çabuk pamuk yakıyor hangi ayarda kullanmalıyım? (10. 5w) bu ayarda kullanıyorum

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Yaptığınız sarım ve kullandığınız telin incelik kalınlık ve kalitesine göre değişir.Tavsiye üzerine tel alırsanız sorun çözülebilir.

 • Merhaba, ben vaporesso revenger cihazımın usb şarj kablosunu kaybettim. Sadece şarj kablosu satıyor musunuz? Ya da nereden bulabilirim? Teşekkür ederim

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Sadece usb kablo satıyoruz normal samsung tipi şarj kablosuda kullanabilirsiniz cep telefonu şarj kablosuda işinizi görecektir.

 • Güncelleme yapamadığım için cihazın puff sıfırlaması ve hiç bir özelliğini kullanamıyorum. Güncellemede her degasında hata veriyor yardımcı olurmusunuz

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Cihazların güncellenmesini tavsiye etmiyoruz cihaz ekranlarında yada chiplerinde sıkıntı çıkabiliyor.Cihazı resetlemeyi deneyin.

 • Yolculuk için sarmistim içinde likit vardı bavulun içinde dökülmüş azıcık 1 ay kadarda bekledi sildim cikardigimda çalışmıyor açılmıyor şarj almıyor pillerdenmi yoksa sıvı temasmi yoksa programsal biseymi vardır

 • Sorunu cozeildinizmi

 • Bu ürünle salt likit kullanabilirmiyiz

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Salt likitler bu cihaz için uygun değildir çünkü nikotin seviyeleri yüksektir.Normal likit kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Tuşa bastığımda system locked yazıyor diğer yerlere giremiyorum nasıl yapıcam?

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Tuş kilidine almışsınız cihazı videolarını izleyerek tuş kilidini açabilirsiniz.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler