Yükleniyor..

ULTİMO Atomizer Kullanım Kılavuzu

Yorumları oku (1)

Kullanım Duyurusu:

Joyetech’i seçtiğiniz için teşekkürler!

Kullanımınızın doğru olduğundan emin olmak için lütfen cihazı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Eğer herhangi bir ek bilgiye, ürün veya ürünün kullanımı hakkında soru sormaya ihtiyacınız varsa lütfen yerel Joyetech ajansına başvurun ya da //www.elektroniksigaravip3.com/ internet sitemizi ziyaret edin.
ULTIMO Atomizer Kullanım Kılavuzu

Ürün Tanıtımı:

ULTIMO atomizer, yeni üstten dolum sistemi ve geliştirilmiş ayarlanabilir hava akımı kontrolü özelliklerine sahiptir. Özgün dizaynlarıyla yeni MG serisi iç atomizerler mükemmel çekiş deneyimi sağlar. Örneğin yenilikçi MG Ceramic-05ohm uzun ömürlülüğü ile birlikte size en saf tadı verir. Püskürme ve sızıntının önüne geçer. Yüksek miktarda buhar üretirken aynı zamanda yüksek ısılara karşı dayanıklıdır. ULTIMO atomizerin taşıması, kurulumu ve dolumu oldukça kolaydır.

Nasıl Monte Edilir

1. Hava borusu parçasına üst kapağı takın ve üst kısma ağızlığı yerleştirin.

2. MG iç atomizerine birkaç damla likit damlatın ve atomizer tabanına yerleştirin.

3. Atomizer tabanını cam tüpe takın, daha sonra ULTIMO monte edilmiş olacak.
ULTIMO Atomizer Kullanım Kılavuzu

İç Atomizer Değişimi:

Atomizer tabanını çevirerek sökün, MG iç atomizerini tabanda göreceksiniz. Onu da sökün, değiştirin ve temizleyin.

NOT:

1. Lütfen MG iç atomizerini su ile yıkamayın. Pamuk veya temiz kuru bir bez ile basitçe ovun.

2. Dry burn sorunu ile karşılaşmamak için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın ve cihaz kapalı durumdayken(hava akımı tamamen açıkken) birkaç kez çekin.

Likit Dolumu:

Hava borusu parçasından üst kapağı çevirerek ayırın ve iki taraftaki deliklerden likidinizi doğrudan enjekte edin.
ULTIMO Atomizer Kullanım Kılavuzu

NOT:

1. Lütfen atomizer kapağının ortasındaki boşluğa likit doldurmayın.

2. Taşma sorunundan kaçınman için lütfen çok fazla doldurmayın.

Uyarı

1. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.

2. Bu ürün genç veya sigara kullanmayan kişiler için ÖNERİLMEZ.

3. Bu ürün çocuklara, hamile veya emziren kadınlara, nikotin maddesine alerjisi veya hassasiyeti olan insanlara ÖNERİLMEZ.

Uyarılar:

1. ULTIMO cihazınız yalnızca Joyetech tarafından tamir edilebilir. Kişisel yaralanmalar ve/veya cihaza verebileceğiniz daha ciddi hasarlardan kaçınmak için cihazı kendiniz tamir etmeyi SAKIN DENEMEYİN.

2. ULTIMO kuru şartlar altında, -10°C(14°F) ile 60°C(140°F) sıcaklıkları arasında kullanılmalıdır ve 0°C(32°F) ile 45°C(113°F) sıcaklıkları arasında şarj edilmelidir.

3. ULTIMO, orijinal Joyetech bileşenleri ile tasarlanmıştır. ULTIMO cihazını orijinal olmayan bileşenler ile kullanmak cihazın düzgün çalışmamasına ve/veya hasara yol açabilir.

Garanti

Lütfen Joyetech ürün garanti belgesini dikkate alın. İnsan hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumlu değiliz. Üçüncü parti üreticilerden aldığınız ürünler garanti kapsamımızda değildir.

Joyetech aşağıdaki hüküm ve koşullara göre cihazınızı garanti kapsamında tamir etmeyi kabul eder:

1. Bu garanti, Joyetech markasının kusurlu olduğu noktada ücretsiz tamir hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcının cihazı satın aldığı günden itibaren 90 gündür.

2. Bu garanti aşağıdaki şartlara göre geçersiz sayılabilir:

* Müşteri garanti belgesine veya satın alım işleminin orijinal makbuzuna sahip değilse

* Uygun olmayan kullanım veya kullanıcı tarafından yapılan tamir sebebiyle oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Cihazı düşürmek gibi aşırı güç sonucu oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Önerilen cihaz çalıştırma şartları dışında kullanımın sebep olduğu ürün arızası veya hasarı. (önlemler için kullanım kılavuzuna bakın)

* Su veya diğer sıvı maddelerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün arızası veya hasarı. (kullanım yönergeleri için kullanım kılavuzuna bakın)

* Joyetech’e ait olmayan bileşenlerle kullanımdan kaynaklanan ürün arızası veya hasarı.(şarj cihazı, batarya, ve güç kablosu)

3. Bu garanti kişisel ögeleri ya da tüketim mallarını ve aksesuarlarını kapsamaz, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ağızlık, kartuş, iç atomizer, kordon ve deri kılıf.

4. Bu garanti Joyetech markasına ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti sadece 90 günlük garanti süresi içinde olduğu kanıtlanabilen belirli Joyetech markasına sahip ürünlerde geçerlidir.

Joyetech tüm garanti durumlarında son kararı verme hakkına sahiptir. Joyetech bu garanti şartları bağlamında kararı yorumlayabilir ve yeniden değerlendirebilir.

Ek Resimler

Bu içerik 13.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 3159 kez okundu.

Yorumlar (1)

  • Ultimo için çok yararlı oldu teşekkür ederim güzel kullanma kılavuzu

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler