Yükleniyor..

Joyetech eGrip VT Elektronik Sigara Kullanım Kılavuzu

Kullanım Duyurusu:

Joyetech’i seçtiğiniz için teşekkürler!

Kullanımınızın doğru olduğundan emin olmak için lütfen cihazı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Eğer herhangi bir ek bilgiye, ürün veya ürünün kullanımı hakkında soru sormaya ihtiyacınız varsa lütfen yerel Joyetech ajansına başvurun ya da //www.elektroniksigaravip3.com/ internet sitemizi ziyaret edin.

Ürün Tanıtımı:

eGrip VT, Değişken Sıcaklık Kontrol sistemine sahiptir, VT-Ti/VT-Ni/VW modlarını OLED ekranı ile birlikte destekler. Ayrıca watt çıkışını ve sıcaklığı ayarlayabileceğiniz 360 derece dönebilen düzenleyici halkaya sahiptir. Çeşitli renk seçenekleri ve kompakt boyutu ile tarzınıza hitap eder ve elde kolayca tutulabilir.
joyetech-egrip-vt-elektronik-sigara-kullanim-kilavuzu

Özellikler:

Boyut: 46.4*20.4*99.5mm

Batarya Kapasitesi: 1500mAh

Çıkış Modu: VT-Ti/VT-Ni/VW

Likit Kapasitesi: 3.6ml

Rezistans Aralığı: 0.2-1.0ohm (VT modu için)

                               0.4-3.5ohm (VW modu için)

Nasıl Kullanılır

1. Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.

2. E-Sigara İçme: Ateşleme butonuna basılı tutun ve ağızlık aracılığıyla içinize çekin. Ateşleme butonunu bırakın ve nefesinizi dışarı verin.

3. VT-Ti/VT-Ni/VW modları arasında geçiş: Batarya açıkken modlar arasında geçiş yapmak için ateşleme butonuna 3 kez basın.

(1) VW modunda, batarya ömrü, ohm, voltaj ve watt gösterilir.

(2) VT modunda, batarya ömrü, ohm, watt, sıcaklık ve mod(Ni/Ti) gösterilir.
joyetech-egrip-vt-elektronik-sigara-kullanim-kilavuzu

4. Watt/Sıcaklık ayarlanması:

VW modunda, buton çevresindeki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürerek watt değerini (5W-30W) artırabilir veya azaltabilirsiniz; VT modunda, buton çevresindeki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürerek sıcaklığı(100-315°C / 200-600°F) artırabilir veya azaltabilirsiniz.

5. Hava girişinin ayarlanması:

Buton tarafındaki ayarlama vidasını döndürün. Saat yönünün tersinde döndürdüğünüzde vidayı gevşetecek. Vidanın gevşemesi daha geniş bir hava girişi sağlar.

6. İç atomizer değişimi:

Alt kısımdaki kapağı kutudaki küçük alet ile (ya da bir madeni para) sökün, tabanda iç atomizeri göreceksiniz. Daha sonra iç atomizeri yenisiyle değiştirin.
joyetech-egrip-vt-elektronik-sigara-kullanim-kilavuzu

7. Likit Dolumu:

Gövdenin yanındaki kapağı yukarı itin, daha sonra boşluktan likidinizi yavaşça doldurun.

(Not: Doldurduktan sonra kapağı kilitlemeyi unutmayın)

8.  Hava borusunun temizlenmesi:

eGrip VT cihazının hava borusu çıkarılabilirdir. Ağızlığı çıkarın, daha sonra üst kısımdan hava borusunu sökmek için kutudan çıkan küçük aleti kullanın ve temizleyin.

9. Şarj etme:

Alt kısımdaki girişten kablonuzu takın. 1a gücündeki şarj adaptörü ile cihazı tamamen şarj etmek yaklaşık 2.5 saat sürer.

Göstergeler:

1. Ekran:

OLED ekran, watt, ohm, sıcaklık, batarya ömrü ve çekiş yaparken zamanlamayı gösterir.

2. No Atomizer uyarısı:

Coil düzgün olarak kurulmadığında, ekranda ‘’No Atomizer’’ uyarısını göreceksiniz.

3. Yeni Coil Uyarısı:

Öncekinden daha geniş rezistansa sahip bir atomizer ile değiştirirken, atomizeri ‘’base rezistansına’’ sıfırlamak gerekebilir – bu oda sıcaklığında kullanılırken atomizer coilinin rezistansıdır.
joyetech-egrip-vt-elektronik-sigara-kullanim-kilavuzu

Yeni bir coil yerleştirdikten sonra, atomizer tabanı ayrılmışken sıfırlamayı başlatmak için ateşleme butonuna basın. Yeni coil ile tabanı yerleştirdikten sonra, ‘’New Coil Up, Same Down’’ mesajı ohm ile birlikte ekranda görünecek. Yeni coil yerleştirdiğinizi onaylamak için halkayı saat yönünde döndürün.

Herhangi bir sebepten dolayı bu mesajı görürseniz – özellikle yakın zamanda kullanıldığı için hala sıcak olan bir coili tekrar takarken – ‘’base rezistans’’ sıfırlanmaması için halkayı saat yönünün tersinde döndürün.

4. Sıcaklık uyarısı:

Eğer cihaz sıcaklığı 70°C üzerindeyse, otomatik olarak güç çıkışı kesilir ve ekranda ‘’Device Too Hot’’ uyarısı görünür.

5. Sıcaklık koruması:

VT modunda, eğer mevcut coil sıcaklığı ayarlanmış sıcaklıktan yüksek ise, cihaz ‘’Temp Protection’’ uyarısı verir.

6. 10 Saniye Üstü Koruması: Ateşleme butonuna 10 saniyeden daha uzun süre bastığınızda, güç çıkışı kesilecek ve OLED ekranda ‘’Over 10s’’ yazısını göreceksiniz.

7. Atomizer Kısa Devre Koruması:

Atomizer kısa devresi olduğunda, OLED ekranda ‘’Atomizer Short’’ yazısını göreceksiniz.

8. Atomizer Low uyarısı: VW modunda atomizerin rezistansı 0.4ohmdan ya da VT modunda 0.2ohmdan daha küçükken, OLED ekranda ‘’Atomizer Low’’ yazısını göreceksiniz.

9. Düşük Voltaj Koruması: Bataryanın voltajı 3.3V’un altındayken, şu uyarılar gösterilir: ‘’Battery Low’’ ve ‘’Lock’’. Kilidi kaldırmak ve cihazı yeniden aktif etmek için şarj edin.

Not:

1. VT modundayken, lütfen oda sıcaklığında sıcaklık kontrol coillerini kurun.

2. VT modundayken yalnızca sıcaklık kontrol coillerini kullanın. Sıcaklık kontrol coilleri yanlışlıkla VW modunda kullanıldığında hasarlar oluşabilir.

3. VT modu yalnızca 1.0ohm maksimumunu destekler. Coil rezistansı 1.0ohm değerinden yüksekken veya VT modunda normal coil kullanırken cihaz otomatik olarak VW moduna geçer.

Garanti

Lütfen Joyetech ürün garanti belgesini dikkate alın. İnsan hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumlu değiliz. Üçüncü parti üreticilerden aldığınız ürünler garanti kapsamımızda değildir.

Joyetech aşağıdaki hüküm ve koşullara göre cihazınızı garanti kapsamında tamir etmeyi kabul eder:

1. Bu garanti, Joyetech markasının kusurlu olduğu noktada ücretsiz tamir hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcının cihazı satın aldığı günden itibaren 90 gündür.

2. Bu garanti aşağıdaki şartlara göre geçersiz sayılabilir:

* Müşteri garanti belgesine veya satın alım işleminin orijinal makbuzuna sahip değilse

* Uygun olmayan kullanım veya kullanıcı tarafından yapılan tamir sebebiyle oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Cihazı düşürmek gibi aşırı güç sonucu oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Önerilen cihaz çalıştırma şartları dışında kullanımın sebep olduğu ürün arızası veya hasarı. (önlemler için kullanım kılavuzuna bakın)

* Su veya diğer sıvı maddelerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün arızası veya hasarı. (kullanım yönergeleri için kullanım kılavuzuna bakın)

* Joyetech’e ait olmayan bileşenlerle kullanımdan kaynaklanan ürün arızası veya hasarı.(şarj cihazı, batarya, ve güç kablosu)

3. Bu garanti kişisel ögeleri ya da tüketim mallarını ve aksesuarlarını kapsamaz, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ağızlık, kartuş, iç atomizer, kordon ve deri kılıf.

4. Bu garanti Joyetech markasına ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti sadece 90 günlük garanti süresi içinde olduğu kanıtlanabilen belirli Joyetech markasına sahip ürünlerde geçerlidir.

Joyetech tüm garanti durumlarında son kararı verme hakkına sahiptir. Joyetech bu garanti şartları bağlamında kararı yorumlayabilir ve yeniden değerlendirebilir.

Ek Resimler

Bu içerik 13.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 3901 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler