Yükleniyor..

Joyetech eGrip OLED Elektronik Sigara Kullanım Kılavuzu

Kullanım Duyurusu:

Joyetech’i seçtiğiniz için teşekkürler!

Kullanımınızın doğru olduğundan emin olmak için lütfen cihazı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Eğer herhangi bir ek bilgiye, ürün veya ürünün kullanımı hakkında soru sormaya ihtiyacınız varsa lütfen yerel Joyetech ajansına başvurun ya da www.joyetech.gen.tr internet sitemizi ziyaret edin.

Ürün Tanıtımı:

Geliştirilmiş eGrip OLED, OLED ekranında watt, volt ve ohm değerlerini sunar. 360 derece dönebilen düzenleyici halka ile watt çıkışını(5W-30W) ayarlayabilirsiniz, ayrıca VV modundan VW moduna geçebilirsiniz. Ek olarak, tarzınıza hitap edecek 6 farklı renk seçenekleri ile birlikte tutuşunuzu kolaylaştıracak kompakt boyuta sahiptir.
Resim

Özellikler:

Boyut: 46.4*20.4*99.5mm(ağızlık dahil)

Batarya Kapasitesi: 1500mAh

Çıkış Modu: VV/VW

Likit Kapasitesi: 3.6ml

Nasıl Kullanılır

Açma/Kapama: Butona 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken butona 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.
Resim

VV/VW modları arasında geçiş: Cihaz açıkken VV/VW modları arasında geçiş yapmak için 3 kez yuvarlak butona basın.

VV modunda, voltaj çıkışını 2.0-8.0V arasında değiştirebilirsiniz.

VW modunda, watt çıkışını 5W-30W arasında değiştirebilirsiniz.

Voltaj/Watt ayarlanması: Voltaj/watt artırmak veya azaltmak için buton etrafındaki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün.
Resim

Sürekli üç aşama için halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde daha hızlı döndürün, numerik olarak 0.1 artar veya azalır; aynı yönde tekrar döndürün, numerik olarak 0.2 değişir; tekrar döndürün 0.5 değiştiğini göreceksiniz. Ve yapacağınız diğer bir döndürme işlemi ile ayarlama bitecek.

Hava girişinin ayarlanması:

Alt kısımda yer alan ayarlama vidasını döndürün. Saat yönünün tersinde döndürdüğünüzde vidayı gevşetecek. Vidanın gevşemesi daha geniş bir hava girişi sağlar.

İç atomizer değişimi:

Alt kısımdaki büyük vidayı bir madeni para ile sökün, tabanda yer alan iç atomizeri de sökün ve yenisi ile değiştirin.

(Lütfen eGrip OLED-CL için, kullanmadan önce silikon kapağı ve iç atomizeri çevirerek sıkmayı unutmayın.

Likit Dolumu:

Gövdenin yanındaki kapağı yukarı itin, daha sonra boşluktan likidinizi yavaşça doldurun. Dolum sonrası kapağı kilitlemeyi unutmayın.

Göstergeler:

Ekran:

OLED ekran elektrik miktarını, watt ve voltu, ohm, sıcaklık, batarya ömrü ve çekiş yaparken zamanlamayı gösterir. Ayrıca atomizer düzgün kurulmadığında ekranda ‘’No Atomizer’’ yazısını göreceksiniz.
Resim

Sıcaklık uyarısı:

Eğer cihaz sıcaklığı 70°C üzerindeyse, otomatik olarak güç çıkışı kesilir ve ekranda ‘’Temp Protection’’ uyarısı 5 saniyeliğine görünür. Daha sonra, ekran normale döner ve e-sigaranızı içmeye devam edebilirsiniz.

Şarj etme:

Alt kısımdaki girişten kablonuzu takın. 1a gücündeki şarj adaptörü ile cihazı tamamen şarj etmek yaklaşık 2.5 saat sürer.

Şarj esnasında OLED ekrandaki batarya göstergesi yanıp sönecek. Cihaz tamamen şarj olduğunda ise batarya göstergesi kaybolacak.

Bataryanın özellikleri

10 Saniye Üstü Koruması: Ateşleme butonuna 10 saniyeden daha uzun süre bastığınızda, güç çıkışı kesilecek ve OLED ekranda ‘’Over 10s’’ yazısını göreceksiniz.

Atomizer Kısa Devre Koruması:

Atomizer kısa devresi olduğunda, OLED ekranda ‘’Atomizer Short’’ yazısını göreceksiniz.

Düşük Voltaj Koruması: Bataryanın voltajı 3.3V’un altındayken, şu uyarılar gösterilir: ‘’Power Low’’ ve ‘’Lock’’. Kilidi kaldırmak ve cihazı yeniden aktif etmek için şarj edin.

Düşük Rezistans Koruması: Atomizerin rezistansı 0.4ohm değerinden küçükken OLED ekranda mevcut rezistansı ve ‘’Atomizer Low’’ yazısını göreceksiniz.

Düşük Voltaj Koruması Kilidini Kaldırın: USB kabloyu kullanarak cihazı şarj edin, düşük voltaj korumasının kilidi kalkmış olacak.

Düşük Güç Uyarısı: Eğer bataryanın gücü %10’dan daha az ise, ekrandaki güç sembolü yanıp sönecek.

Uyarılar:

1. eGrip OLED cihazınız yalnızca Joyetech tarafından tamir edilebilir. Kişisel yaralanmalar ve/veya cihaza verebileceğiniz daha ciddi hasarlardan kaçınmak için cihazı kendiniz tamir etmeyi SAKIN DENEMEYİN.

2. eGrip OLED kuru şartlar altında, -10°C(14°F) ile 60°C(140°F) sıcaklıkları arasında kullanılmalıdır ve 0°C(32°F) ile 45°C(113°F) sıcaklıkları arasında şarj edilmelidir.

3. eGrip OLED, orijinal Joyetech bileşenleri ile tasarlanmıştır. eGrip OLED cihazını orijinal olmayan bileşenler ile kullanmak cihazın düzgün çalışmamasına ve/veya hasara yol açabilir.

Garanti

Lütfen Joyetech ürün garanti belgesini dikkate alın. İnsan hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumlu değiliz. Üçüncü parti üreticilerden aldığınız ürünler garanti kapsamımızda değildir.

Joyetech aşağıdaki hüküm ve koşullara göre cihazınızı garanti kapsamında tamir etmeyi kabul eder:

1. Bu garanti, Joyetech markasının kusurlu olduğu noktada ücretsiz tamir hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcının cihazı satın aldığı günden itibaren 90 gündür.

2. Bu garanti aşağıdaki şartlara göre geçersiz sayılabilir:

* Müşteri garanti belgesine veya satın alım işleminin orijinal makbuzuna sahip değilse

* Uygun olmayan kullanım veya kullanıcı tarafından yapılan tamir sebebiyle oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Cihazı düşürmek gibi aşırı güç sonucu oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Önerilen cihaz çalıştırma şartları dışında kullanımın sebep olduğu ürün arızası veya hasarı. (önlemler için kullanım kılavuzuna bakın)

* Su veya diğer sıvı maddelerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün arızası veya hasarı. (kullanım yönergeleri için kullanım kılavuzuna bakın)

* Joyetech’e ait olmayan bileşenlerle kullanımdan kaynaklanan ürün arızası veya hasarı.(şarj cihazı, batarya, ve güç kablosu)

3. Bu garanti kişisel ögeleri ya da tüketim mallarını ve aksesuarlarını kapsamaz, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ağızlık, kartuş, iç atomizer, kordon ve deri kılıf.

4. Bu garanti Joyetech markasına ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti sadece 90 günlük garanti süresi içinde olduğu kanıtlanabilen belirli Joyetech markasına sahip ürünlerde geçerlidir.

Joyetech tüm garanti durumlarında son kararı verme hakkına sahiptir. Joyetech bu garanti şartları bağlamında kararı yorumlayabilir ve yeniden değerlendirebilir.

Ek Resimler

Bu içerik 18.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 3577 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler