Yükleniyor..

Joyetech eGo One VT Elektronik Sigara Kullanım Kılavuzu

Kullanım Duyurusu:

Joyetech’i seçtiğiniz için teşekkürler!

Kullanımınızın doğru olduğundan emin olmak için lütfen cihazı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Eğer herhangi bir ek bilgiye, ürün veya ürünün kullanımı hakkında soru sormaya ihtiyacınız varsa lütfen yerel Joyetech ajansına başvurun ya da www.joyetech.gen.tr internet sitemizi ziyaret edin.

Ürün Tanıtımı:

‘’Herkes için tek bir cihaz’’ konseptini benimseyen eGo ONE VT, eGo ONE Mega’nın yeni versiyonudur. Son teknoloji sıcaklık kontrol sistemini kullanır, ayrıca watt ve sıcaklık açısından VT-Ti/VT-Ni/VW modlarını destekler.
Resim

Farklı iç atomizer seçenekleri ile, eGo ONE VT size en iyi çekiş deneyimini getirecek.

Özellikler:

Boyut: 22mm (Genişlik) * 142mm (Uzunluk)

Batarya Kapasitesi: 2300mAh

Çıkış Modu: VT-Ni/VT-Ti/VW modları

Rezistans Aralığı: 0.2-1.0ohm (VT modu için)

                               0.4-3.5ohm (VW modu için)

Nasıl Kullanılır

1. Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.

2. E-Sigara İçme: Ateşleme butonuna basılı tutun ve ağızlık aracılığıyla içinize çekin. Ateşleme butonunu bırakın ve nefesinizi dışarı verin.

3. VT-Ti/VT-Ni/VW modları arasında geçiş:

Cihaz kapalıyken, VT-Ni, VT-Ti ve VW modları arasında geçiş yapmak için ateşleme tuşuna uzun basın.

4. Seviyelerin ayarlanması: Cihaz açıkken, tercihinize göre VW(watt) veya VT(sıcaklık) modlarında Low/Medium/High seviyeleri arasında geçiş yapmak için üç kez ateşleme butonuna basın.

 Resim

5. İç Atomizer Değişimi:

Atomizer silindirini çevirerek sökün, tabanda yer alan iç atomizeri göreceksiniz. Daha sonra iç atomizeri sökün ve yenisiyle değiştirin.

(Not: İç atomizeri su ile temizlemekten kaçının, alkolü pamuk veya kuru bir bez ile basitçe silin.)

6. İç Atomizeri Islatmak:

Yeni bir iç atomizer kullanırken, en iyi performansını vermesi adına ilk kullanımdan önce iç atomizer pamuğunun ıslak olması gerekir. Bu yüzden ilk kullanımdan önce iç atomizer pamuğuna birkaç damla likit damlatın.

7. Likit Dolumu:

Atomizeri bataryadan ayırın ve kavisli boşluğa likidinizi enjekte edin.

8. Hava girişinin ayarlanması:

Atomizer tabanındaki halkayı saat yönünde çevirmek hava girişini daraltır, saat yönünde çevirmek ise hava girişini genişletir.

 Resim

9. Şarj etme:

eGo ONE VT cihazını bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze USB kablo ile bağlayarak şarj edebilirsiniz. Kabloyu taktığınızda, şarj göstergesi mevcut modda 5 kez yanıp sönecek. Tamamen şarj olduğunda, şarj göstergesi kaybolacak. eGo ONE VT cihazını şarj etmek yaklaşık 3 saat sürer.

Not:

1. VT modunda, lütfen oda sıcaklığında sıcaklık kontrol coillerini kurun.

2. VT modundayken yalnızca sıcaklık kontrol coillerini kullanın. Sıcaklık kontrol coilleri yanlışlıkla VW modunda kullanıldığında hasarlar oluşabilir.

3. VT modu yalnızca 1.0ohm maksimumunu destekler. Coil rezistansı 1.0ohm değerinden yüksekken veya VT modunda normal coil kullanırken cihaz otomatik olarak VW moduna geçer.

Fonksiyon:

Kısa Devre Koruması:

1. Çalışma öncesi kısa devre olduğunda, mevcut mod ışığı 5 kez yanar ve güç çıkışı olmaz.

3. Çalışma esnasında kısa devre olduğunda, buton ışığı 3 kez yanar ve güç çıkışı kesilir.

Atomizer Koruması:  eGo ONE VT 10 saniye çalışma korumasına sahiptir. Ateşleme butonuna 10 saniyeden daha uzun süre bastığınızda, ışık 10 kez yanıp sönecek.

No Atomizer Uyarısı: Eğer atomizer olmadan ateşleme butonuna basarsanız, atomizer olmadığının göstergesi olarak mevcut mod ışığı yavaşça yanıp sönecek.

Düşük Voltaj Koruması: Batarya voltajınız 3.3V değerinden küçükse, alt ışık 40 kez yanıp söner ve batarya kilitlenir. Şarj etmeye başladığınızda voltaj korumasının kilidi açılacak.

Batarya Gösterim Fonksiyonu: Cihaz açıkken, ateşleme butonuna basın ve bırakın. Batarya durumu yüksekken mod ışığı yavaşça yanıp sönecek veya hiç sönmeyecek. Tam tersi, batarya kritik durumdayken hızlıca yanıp sönecek.

Garanti

Lütfen Joyetech ürün garanti belgesini dikkate alın. İnsan hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumlu değiliz. Üçüncü parti üreticilerden aldığınız ürünler garanti kapsamımızda değildir.

Joyetech aşağıdaki hüküm ve koşullara göre cihazınızı garanti kapsamında tamir etmeyi kabul eder:

1. Bu garanti, Joyetech markasının kusurlu olduğu noktada ücretsiz tamir hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcının cihazı satın aldığı günden itibaren 90 gündür.

2. Bu garanti aşağıdaki şartlara göre geçersiz sayılabilir:

* Müşteri garanti belgesine veya satın alım işleminin orijinal makbuzuna sahip değilse

* Uygun olmayan kullanım veya kullanıcı tarafından yapılan tamir sebebiyle oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Cihazı düşürmek gibi aşırı güç sonucu oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Önerilen cihaz çalıştırma şartları dışında kullanımın sebep olduğu ürün arızası veya hasarı. (önlemler için kullanım kılavuzuna bakın)

* Su veya diğer sıvı maddelerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün arızası veya hasarı. (kullanım yönergeleri için kullanım kılavuzuna bakın)

* Joyetech’e ait olmayan bileşenlerle kullanımdan kaynaklanan ürün arızası veya hasarı.(şarj cihazı, batarya, ve güç kablosu)

3. Bu garanti kişisel ögeleri ya da tüketim mallarını ve aksesuarlarını kapsamaz, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ağızlık, kartuş, iç atomizer, kordon ve deri kılıf.

4. Bu garanti Joyetech markasına ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti sadece 90 günlük garanti süresi içinde olduğu kanıtlanabilen belirli Joyetech markasına sahip ürünlerde geçerlidir.

Joyetech tüm garanti durumlarında son kararı verme hakkına sahiptir. Joyetech bu garanti şartları bağlamında kararı yorumlayabilir ve yeniden değerlendirebilir.

Ek Resimler

Bu içerik 18.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 3936 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler