Yükleniyor..

Elektronik Sigara Kullanıcılarına 10 Uyarı

Yorumları oku (1)
1.Cihaz satın alırken ödemeyi yaptıktan sonra muhatap olabileceğiniz güvenilir satıcılardan alışveriş yapınız.
2.Sahte ürün kullanmayınız ve kullandırmayınız. Size zararları çok çok büyük olabilir. Maddi ve sağlık sorunlarına yol açabilir.
Resim
3.Harici 18650 pil kullanılan elektronik sigara modellerinin pillerini belirli periyotlarla kontrol ediniz hasarlı piller kullanmayınız yada kaplayınız.
4.Mekanik mod elektronik sigaralar (içerisinde kontrol çip-seti bulunmayan) belirli tecrübe sahibi olduktan sonra kullanılmalıdır, acemi kullanıcıların başına sorun açabilir.
5.Kaliteli elektronik sigara likitler kullanılmalıdır. Aksi takdirde zehirlenmeye kadar yol açabilecek sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Son kullanım tarihini her zaman kontrol ediniz.
6.Eyvap likitlerde kendi yaptığınız likitler dışında e-likit tercih etmeyiniz. Kendi yaptığınız likitler hakkında bilginiz mutlaka vardır ancak piyasada satılan eyvap likitler hakkında herhangi bir bilginizin olmadığını unutmayınız.
7.Coil-İç atomizer sarımlarında nikel tel tercih etmemekte fayda vardır.
Resim
8.Buhar gösterişi ve ciğer çekim yapacağım diyerek yüksek sıcaklık seviyelerine çıkmayınız. Çok yüksek ısılarda aldehitler salgılanmaktadır. Önerilen volt değerleri maksimum 3,6-3,7 civarlarıdır. 
9.Elektronik sigaranızı kalp ve akciğer hastalığı bulunan, çocuk ve hamilelerin yanında kesinlikle kullanmayınız. Temiz hava onlar için oldukça önemlidir.
10.Çevrenizde hiç sigara kullanmamış kişileri elektronik sigara denemeleri için teşvik etmeyiniz yada yönlendirmeyiniz. Elektronik sigarların normal sigaralara göre yüzde 95 zararsız olduğunu ancak tamamen zararsız olmadığını asla unutmayın.

Resim

İlginizi çekebilecek bir diğer yazımız "Sigara İle İlgili 16 Şaşırtıcı Bilgi" isimli makaleye ulaşmak için buraya tıklayınız.

Ek Resimler

Bu içerik 09.05.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 4022 kez okundu.

Yorumlar (1)

  • Elektronik sigara hakkında önemli bilgilendirmeler ve uyarılar için teşekkür ederiz.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler