Yükleniyor..

E Sigara, E Likit ve Liqua Markası

Yorumları oku (1)

Liqua Elektronik Sigara Sıvı Çeşitleri 

Sigara tiryakileriin pek çoğu gün içerisinde birden fazla paket sigara tüketiminde bulunmaktadır. Bu insanların sigaraya başlamasında çeşitli sebepler bulunmaktadır. Paket sigara kullanımı sonucunda bireyler kısa süre içinde sigaraya bağımlı hale gelmektedirler. Bireylerin kısa süre içinde sigaraya bağımlı hale gelmesinde etkili olan neden nikotin maddesidir. Sigaraya bağımlı hale gelen insanların sigaranın sebep olduğu sağlık sorunları ile karşılaşması oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Sigara insanlarda hem maddi hem de manevi zararlara yol açmaktadır.Sigara kullanımı sonucu insanlar ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmakta ve oluşan bu sağlık sorunlarını önemsemeyen bireyler için zorlu bir tedavi süreci onları beklemektedir. Paket sigaranın sebep olduğu sağlık sorunlarını önemsemeyen bireyler belirli bir zaman sonra  daha ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmakta ve öyle ki hayati risk ile karşılaşmaktadır.

 

Sigara kullanımı sonucunda bireyler yalnızca sağlık sorunları ile değil aynı zamanda maddi yönden de sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Sürekli olarak tükenen bir ürün olduğu için insanların bu ürün için düzenli olarak harcama yapması gerekmektedir. Bireyler paket sigara ile yaptıkları harcamanın farkına yalnızca yapılan bu harcamaları haftalık yada aylık olarak hesapladıklarında fark etmektedirler. Gerek paket sigaranın sebep olduğu maddi sıkıntılardan gerekse sigara kullanımı sonucunda meydana gelen bir takım sağlık sorunlarından dolayı tiryakiler sigaradan uzaklaşma kararı almaktadırlar. 
Resim

 

Günümüzde insanların sigaradan uzaklaşmasına yardım etmesi için üretilen birçok ürün bulunmaktadır. Piyasa da bulunan bu ürünler içinde en etkili ve en işe yarayanı elektronik sigaradır. Elektronik sigaranın üretiliş amacı sigara tüketiminin azaltılması ve dolayısıyla sağlık-maddi kayıpların önüne geçilmesinin sağlanmasıdır. Pek çok elektronik sigara markası ve modeli bulunmakta aynı zamanda birçok elektronik sigara likit markası bulunmaktadır. Elektronik sigara likit markasının bu denli çok olması tüketicinin tamamen faydasına yönelik bir durumdur. 

 

Liqua Elektronik Sigara Likiti Nasıl Bir Üründür? 

Piyasada birçok elektronik sigara markası ve modeli olduğu gibi piyasada birçok elektronik sigara likit markası ve çeşidi de bulunmaktadır. Bir çok elektronik sigara likit çeşidinin bulunması bireylerin yararına olan bir durumdur. Bu sayede kullanıcılar kendi damak tatlarına ve boğaz vurumuna en yakın olan ürünü seçebileceklerdir.  

Liqua elektronik sigara likiti de birçok insan tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen bir üründür. Avrupa'nın en güvenilir laboratuvarlarında üretilen liqua e-likit elektronik sigara likiti italyan gıda lezzet uzmanlarının bir araya gelmesi ile tasarlanmakta ve en iyi aromalar kullanılmaktadır. Liqua elektronik sigara likiti zengin aroma çeşidinden dolayı piyasada bulunan elektronik sigara likitleri arasında çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Liqua elektronik sigara likiti orijinal ilaç kutusunda ve kilitli kutularda bulunmaktadır. E-ikitin şişesi hologram ve son kullanım tarihi bulunmaktadır. Liqua elektronik sigara likitinin sahteleride bulunmamaktadır

Sahte elektronik sigara likiti kullanmak hem bireylerin sağlığına zarar vermekte ayrıca  elektronik sigara atomizerinin bozulmasına sebep olur. Ayrıca nikotin içeren elektronik sigara likitlerini 18 yaşından küçükler ve hamilelik dönemindeki bayanların kullanması uygun değildir. Elektronik sigara kullanırken mutlaka e-likitin de kullanılması gerekmektedir.

 

Ek Resimler

Bu içerik 18.11.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 3110 kez okundu.

Yorumlar (1)

  • Liqua e likit markasının lezzetleri bence iyi sürekli kullanıyorum rahatsızlık duymadım

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler