Yükleniyor..

Cubis Pro Atomizer Kullanım Kılavuzu

Kullanım Duyurusu:

Joyetech’i seçtiğiniz için teşekkürler!

Kullanımınızın doğru olduğundan emin olmak için lütfen cihazı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Eğer herhangi bir ek bilgiye, ürün veya ürünün kullanımı hakkında soru sormaya ihtiyacınız varsa lütfen yerel Joyetech ajansına başvurun ya da //www.elektroniksigaravip3.com/ internet sitemizi ziyaret edin.

Ürün Tanıtımı:

CUBIS Pro yenilikçi ve sızıntı önleyici kapak tasarımına sahiptir, üst kısımdan kapağın çıkartılması ile iç atomizer değişimi ve likit dolumu yapılır. Ayırılabilir üst hazne kısmından hava akımı kontrolü yapabilirsiniz, bu sayede sızıntı veya taşkın riskinin önüne geçebilirsiniz. CUBIS Pro Atomizer ile kusur bir tat ve en iyi çekiş deneyimini elde edeceksiniz.
Cubis Pro Atomizer Kullanım Kılavuzu

Nasıl Monte Edilir

1. Üst kapağa hava akımı halkasını takın ve üst kısma ağızlığı koyun.

2. İç atomizere birkaç damla likit damlatın ve hava borusuna takın.

3. Üst kısmı atomizer tüpü ile birlikte yerleştirin, daha sonra tüm ULTIMO monte edilmiş olacak.

İç Atomizer Değişimi:

Atomizer kapağını çevirerek sökün, daha sonra kapaktaki iç atomizeri(doğal pamuk ile) de çıkarın, değiştirin veya temizleyin.

NOT:

1. Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Pamuk veya temiz kuru bir bez ile basitçe ovun.

2. Dry burn sorunu ile karşılaşmamak için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın ve cihaz kapalı durumdayken(hava akımı tamamen açıkken) birkaç kez çekin.
Cubis Pro Atomizer Kullanım Kılavuzu

Likit Dolumu:

Atomizeri bataryadan ayırın, ağızlık tabanını atomizer kapağından çevirerek sökün. İki taraftaki deliklerden likidinizi enjekte edin.

Uyarı

1. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.

2. Bu ürün genç veya sigara kullanmayan kişiler için ÖNERİLMEZ.

Uyarılar:

1. CUBIS Pro cihazınız yalnızca Joyetech tarafından tamir edilebilir. Kişisel yaralanmalar ve/veya cihaza verebileceğiniz daha ciddi hasarlardan kaçınmak için cihazı kendiniz tamir etmeyi SAKIN DENEMEYİN.

2. CUBIS Pro kuru şartlar altında, -10°C(14°F) ile 60°C(140°F) sıcaklıkları arasında kullanılmalıdır ve 0°C(32°F) ile 45°C(113°F) sıcaklıkları arasında şarj edilmelidir.

3. CUBIS Pro, orijinal Joyetech bileşenleri ile tasarlanmıştır. CUBIS Pro cihazını orijinal olmayan bileşenler ile kullanmak cihazın düzgün çalışmamasına ve/veya hasara yol açabilir.

Garanti

Lütfen Joyetech ürün garanti belgesini dikkate alın. İnsan hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumlu değiliz. Üçüncü parti üreticilerden aldığınız ürünler garanti kapsamımızda değildir.

Joyetech aşağıdaki hüküm ve koşullara göre cihazınızı garanti kapsamında tamir etmeyi kabul eder:

1. Bu garanti, Joyetech markasının kusurlu olduğu noktada ücretsiz tamir hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcının cihazı satın aldığı günden itibaren 90 gündür.

2. Bu garanti aşağıdaki şartlara göre geçersiz sayılabilir:

* Müşteri garanti belgesine veya satın alım işleminin orijinal makbuzuna sahip değilse

* Uygun olmayan kullanım veya kullanıcı tarafından yapılan tamir sebebiyle oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Cihazı düşürmek gibi aşırı güç sonucu oluşan ürün arızası veya hasarı.

* Önerilen cihaz çalıştırma şartları dışında kullanımın sebep olduğu ürün arızası veya hasarı. (önlemler için kullanım kılavuzuna bakın)

* Su veya diğer sıvı maddelerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün arızası veya hasarı. (kullanım yönergeleri için kullanım kılavuzuna bakın)

* Joyetech’e ait olmayan bileşenlerle kullanımdan kaynaklanan ürün arızası veya hasarı.(şarj cihazı, batarya, ve güç kablosu)

3. Bu garanti kişisel ögeleri ya da tüketim mallarını ve aksesuarlarını kapsamaz, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ağızlık, kartuş, iç atomizer, kordon ve deri kılıf.

4. Bu garanti Joyetech markasına ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti sadece 90 günlük garanti süresi içinde olduğu kanıtlanabilen belirli Joyetech markasına sahip ürünlerde geçerlidir.

Joyetech tüm garanti durumlarında son kararı verme hakkına sahiptir. Joyetech bu garanti şartları bağlamında kararı yorumlayabilir ve yeniden değerlendirebilir.

Ek Resimler

Bu içerik 13.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 4017 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler