Yükleniyor..

ATOPACK Magic Kullanım Kılavuzu

ATOPACK Magic Kullanım Kılavuzu
Joyetech’i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen doğru bir kullanım için ilk kullanımdan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyunuz. Eğer herhangi bir ek bilgiye ihtiyacınız olursa veya ürün ve kullanımı ile ilgili sorularınız olursa, lütfen yerel Joyetech acentanıza danışınız, veya www.joyetech.com web sitesini ziyaret ediniz.

Orijinalliği Kontrol Edin:


1. Paket üzerindeki SC etiketini kazıyın, 16 haneli bir güvenlik kodu göreceksiniz.
2. http:/www.joyetech.com/batchcode.php adresini ziyaret edin ve kontrol için güvenlik kodunu rakamların arasında boşluk bırakmadan siteye girin (soldan sağa, yukarıdan aşağıya).
3. Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle service@joyetech.com mail adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

ÖZELLİKLER:

Isıtıcı: Joyetech NCFilm™
Likit Kapasitesi: 7.0ml

Batarya Kapasitesi: 1300mAh
Boyutlar: 101.0*38.0*18.0mm

Nasıl Kullanılır:

Güç Açma/Kapama: Tuşa arka arkaya 5 kez hızlı bir şekilde basın, cihazın kullanıma hazır olduğunun göstergesi olarak tank ışığı 5 kez yanıp sönecek. Benzer şekilde, arka arkaya 5 kez bastığınızda cihaz kapanacaktır.

E-likit Dolumu: Kartuşu cihazdan ayırın, gösterilen şekilde tabanını açın. Pamuk üzerine birkaç damla e-likit damlatın. Delikten e-likit enjekte edin (Gereğinden fazla doldurmamaya özen gösterin). Tabanını sıkı bir şekilde kapatın. Kullanımdan önce 5 dakika bekleyin.

Kullanım: Kartuşu batarya ile birleştirin. Güç açık durumdayken ateşleme tuşuna basılı tutun ve doğrudan ağızlıktan içinize çekin.

Pamuk Değişimi: Aldığınız tat azaldığında, pamuğu yenisi ile değiştirebilirsiniz. Pamuk boyutu 9.0*9.0mm’dir.

1. Tabanı açın. Kapağı açmak ve eskiyen pamuğu çıkarmak için cımbız kullanın.
2. Yeni pamuğu yerleştirin. Pamuğun yüzeye düzgün bir şekilde yerleştiğinden emin olun.
3. Tamamen ıslanması için pamuk üzerine birkaç damla e-likit damlatın.
4. Pamuk kapağını ve tabanı sıkı bir şekilde kapatın.

Batarya Durumunu Öğrenme: Bekleme durumundayken tuşa bir kez basın. Batarya durumunu göstermek için ışık yanıp sönecek. Eğer ışık yavaşça yanıp sönerse veya sönmeden yanmaya devam ederse bu yüksek batarya seviyesinin göstergesidir. Tersine, ışık hızlı bir şekilde yanıp sönerse batarya seviyesi düşüktür. Bu durumda cihazı şarj etmeniz gerekir.

Şarj Etme: Cihazı USB kablo ile bir bilgisayara veya şarj cihazına bağlayarak kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Cihaz tamamen şarj olduğunda tank ışığı söner.

Işık Rengini Değiştirme: Cihaz açık durumdayken, gösterge ışığı açılana kadar ateşleme tuşuna 3 kez hızlı bir şekilde basın. Daha sonra kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit mavisi, beyaz, mor veya kapalı ışık seçenekleri arasında seçim yapmak için tuşa bir kez basın.

KULLANIM & MUHAFAZA:

Bataryayı yüksek ısıya, soğuğa veya doğrudan gün ışığına maruz bırakmayın. Su veya diğer sıvılardan uzak tutun. Cihazı doğrudan cebinize veya el çantanıza koymayın; madeni paralarla, takılarla veya diğer sert objelerle aynı alanda muhafaza etmeyin. Şarj esnasındaki uygun çalışma sıcaklığı 0°C ile 45°C, kullanımdayken ise -10°C ile 60°C aralığındadır. Kullanılmadığı durumda veya muhafaza edileceği zaman cihazı daima kapatın veya pillerini çıkarın. Cihazı oda sıcaklığında (5°C - 30°C), temiz ve kuru yerlerde çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı alanlarda muhafaza edin.

TASFİYE:


Kullanılabilir ömrünün ardından, cihazı bataryaları ile birlikte atık bertaraf ve geri dönüşüm düzenlemelerine uygun bir şekilde tasfiye edin.

UYARI:


1. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edin.
2. 18 yaşının altında olan veya sigara kullanmayan bireylerin bu cihazı kullanması önerilmez.
3. Bu cihaz hamile veya emziren kadınların kullanması için uygun değildir.
4. Bu cihaz kalp ve damar veya solunum hastalığı bulunan bireylerin kullanması için uygun değildir.
5. Bu cihaz kalp yetmezliği, yüksek tansiyon veya diyabet hastalarının kullanması için uygun değildir.

GARANTİ:

Lütfen Joyetech ürün garanti kartını okuyun ve saklayın. Kullanıcı hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için Joyetech sorumlu tutulamaz. Üçüncü parti ürün satıcılarından satın alınan ürünler için Joyetech garantisi geçerli değildir.

Joyetech aşağıdaki hüküm ve şartlar için garanti altında onarım hizmeti sağlamayı kabul eder:
1. Bu garanti, Joyetech markalı kusurlu ürün için ücretsiz onarım hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcı tarafından ürünün satın alındığı günden itibaren 90 gündür.
2. Bu garanti aşağıdaki durumlardan herhangi birinin sonucu olarak geçersiz sayılabilir:
* Tüketicinin garanti kartını ve orijinal satın alım fişini sağlamadığı durumda.
* Yanlış kullanım veya resmi olmayan onarımdan kaynaklanan ürün hatası veya hasarı ile karşılaşıldığında.
* Düşürme gibi aşırı kuvvet sonucu oluşan ürün hatası veya hasarı ile karşılaşıldığında.
* Tavsiye edilen kullanım koşullarının (kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz) dışındaki kullanım sonucu oluşan ürün hatası veya hasarı ile karşılaşıldığında.
* Su veya diğer likitlerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün hatası veya hasarı (kullanım talimatlarına bakabilirsiniz).
* Ürünün Joyetech’e ait olmayan bir parça ile (şarj cihazı, batarya, güç kablosu) birlikte kullanılması sonucu oluşan ürün hatası veya hasarı ile karşılaşıldığında.
3. Bu garanti kişisel parçaları veya tüketilebilir ürünleri ve aksesuarları (ağızlık, kartuş, atomizer başlığı, deri kılıf vs.) kapsamaz.
4. Bu garanti Joyetech’e ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti yalnızca Joyetech markalı ürünler için satın alım kanıtının üzerinde yer alan tarihten itibaren 90 gün boyunca geçerlidir.
Joyetech tüm garanti durumlarında son kararı verme hakkına sahiptir. Joyetech bu garanti hükümlerinin içeriğini yorumlayabilir ve yeniden gözden geçirebilir.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.