Yükleniyor..

Apple Elektronik Sigara Üretecek Mi?

Yorumları oku (5)

Bilindiği üzere Apple markası telekomünikasyondan TV'ye kadar birçok endüstride devrim yaratmak istiyor. Elektronik Sigara da o listede olabilir mi yoksa şirket sadece duman mı üretmek istiyor?

Apple tarafından başvurulan yeni bir patent ile hi-tech buharlaştırıcı geliştirmek istiyor. ABD Patent ve Ticari Markalar Ofisi tarafından yayınlanan patent, belirli bir miktarda buharlaştırma oranı sağlamak için, Apple teknolojisini kullanan bir "aygıt" tescilini tanımlamaktadır. Apple ilk olarak Haziran 2016'da bu patent için başvurdu.
Resim

Cihazın tam olarak işlevi bilimemekle birlikte sıcak yada soğuk buhar üreteceği konusunda tam bir bilgi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bir iVaporizatörden içilip içilmeyeceği de belli değildir.

Apple'ın patenti olan buharlaştırıcının tam olarak ne için kullanılacağından veya hangi kimyasalların buharlaştırılacağından bahsetmiyor. Bu durumda Apple'ın potansiyel olarak bir e-sigara veya tütün vaporizatörü geliştirme ihtimalide mevcuttur.
Bununla birlikte Apple ın bu ürünü otomobillerde veya mağazalarda koku yaymak veya hava temizlemek için kullanılabilecek bir cihaz olarak tasarlamasıda ihtimaller dahilinde bulunmaktadır. Şimdilik spekülasyonlar bu şekilde. İlerleyen günlerde herseyi daha net olarak göreceğiz.

İlginizi çekebilecek bir diğer yazımız " Elektronik Sigarasına Bilgisayar Oyunu Yükledi " isimli makaleye yayınlanmıştır.

Ek Resimler

Bu içerik 27.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 6448 kez okundu.

Yorumlar (5)

  • Bence vaporesso apple in gizliden gizliye yuruttugu elektronik sigara projesi olabilir cunki elektronik sigara markalarinin icinde tek amerikan firmasi ve california menseili adresi neredeyse apple ile ayni mahallede ve vaporesso nun tasarimlarindaki estetik dizayn kutularinin iphone konseptli olmasi ve vs bi suru ipucu var zaten

  • O belli değil bu belli değil neden böyle bi haber yaptınız o zaman

  • Elektronik Sigara VIP - Admin

    Haber yurtdışı kaynaklıdır teşekkür ederiz.

  • Sigaranın mucidi çinli bir eczacı ve ileri derecede sigara bağımlısı hon lik elektronik sigaranın mucidi ve geliştiricisi, tabi ki çin’de klasik olarak yine bu fikri çalanlar çakmasını yapanlar oluyor eğer bu cihazlardan alacaksınız güvenilir markalara yönelmenizi tavsiye ederim, türkiye’deki e-ticaret siteleri hep kar amaçları güttükleri için incelemeden sadece ürün hakkında açıklama yaparak satış gerçekleştiriyorlar ürünleri incelemek için ise bu konularda ileri derecede bilgi sahibi olmak gerekiyor, benim aldığım cihazlarda genellikle kötü çıktı çünkü danışacak birisi yoktu eğer bu konularda bilginiz yok ise forum siteleri bloglar var oradan konu açabilirsiniz veya elektronik sigara incelemelerini okuya bilirsiniz. 

  • Sigara markaları ürettirmez e sigara yüzünden pazardaki payları düştü birde apple samsung gibi markalar bu işe girerse sigara tarih olur.

  • Apple elektronik sigara üretirse çok süper olur valla :)

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler